TOSHIBA

TOSHIBA

Daiseikai 9 R32

TOSHIBA

Opis
9 generacja wiodącego modelu Daiseikai to wyznacznik najwyższej jakości w zakresie produktów mieszkaniowych. Produkt ten charakteryzuje elegancką i nowoczesna stylistyką, podświetlenie trybu pracy diodą LED, klasa energetyczna A+++/A+++ która pozwala na wysoką oszczędność energii, natomiast dzięki niezwykłemu systemowi filtracji oferuje wyjątkową jakość powietrza. Dwie linie urządzeń dla różnych stref klimatycznych.

Współczynnik SEER do 10,6
Niewiarygodnie cichy – poziom hałasu od 20 dB(A) w trybie cichym
Plasma lon Charger – podwójny system filtracji wykorzystujący jonizator plazmowy
Inteligentny przepływ powietrza
Funkcja kominek
Sterownik na podczerwień z rozbudowanym programatorem tygodniowym
Możliwość sterowania przez WiFi
Szeroki zakres wydajności dla jeszcze większej oszczędności energii

Seiya R32

TOSHIBA

Seiya łączy w sobie niską cenę, zaawansowaną technologię i estetykę. Model ten dostępny jest w wydajnościach chłodniczych od 1,5 ÷ 6,5 kW. Cechami charakterystycznymi są eleganckie podświetlenie LED, dyskretne zaokrąglenia, niski profil i błyszcząca powierzchnia. Przeprojektowanie wymiennika ciepła i wirnika wentylatora pozwoliło na osiągnięcie wysokiej efektywności energetycznej. Nowością w Seiya jest samoczyszczący się wymiennik ciepła, który jest dodatkowo pokryty specjalną powłoką zapobiegającą rozwojowi pleśni i osadzaniu się kurzu. Dzięki zastosowanej we wszystkich modelach wyjątkowej technologii rotacyjnych sprężarek inwerterowych firmy TOSHIBA, klimatyzatory linii SEIYA R32 pracują w klasie energetycznej A++/A+ i są przystosowane do ekstremalnych warunków środowiskowych w zakresie pracy od -15°C aż do 46°C w trybie chłodzenia i od -15°C do 24°C w trybie ogrzewania.

Cicha praca – poziom hałasu od 19 dB(A) w trybie cichym
Oszczędność energii i ochrona środowiska
Funkcja samooczyszczania, która niweluje działanie wilgoci i pleśni na wymienniku
Opcjonalnie dostępny pilot z programatorem tygodniowym
Kompatybilny z agregatami R410A i R32
Sterowanie przez WiFi

Jednostki zewnętrzne Multi-Split 2:1 / 3:1 (R32)

TOSHIBA

Opis
Nowe jednostki zewnętrzne pracują na przyjaznym dla środowiska czynniku chłodniczym R32. Możliwość podłączenia 2 lub 3 jednostek wewnętrznych. Nowością w tej gamie produktów jest linia agregatu o mocy chłodniczej 3,3 kW, a także kompatybilność urządzeń wewnętrznych z agregatami pracującymi na nowym czynniku R32 oraz R410A. Szeroki wybór jednostek wewnętrznych zapewni wiele możliwości instalacji, a wysokie sezonowe współczynniki efektywności energetycznej (SEER oraz SCOP) umożliwią niskie zużycie energii elektrycznej.

Dostępna szeroka gama nowych jednostek wewnętrznych: ścienne MIRAI, SHORAI i DAISEIKAI 9, kanałowe, kaseta 600 x 600 oraz konsole
Podwójna sprężarka rotacyjna DC
Niski poziom hałasu, kompaktowość oraz niska masa
Szeroki zakres temperatury pracy: od -20°C w trybie grzania, aż do +46°C w trybie chłodzenia Elastyczność instalacji: do 25 m długość instalacji dla jednego urządzenia, natomiast do 50 m całkowitej długości instalacji

DANE KONTAKTOWE

Jak możemy Tobie pomóc ?

DARMOWE KONSULTACJE

Otrzymaj bezpłatną wycenę

    Odwiedź naszą siedzibę

    Kleszczowa 18, 02-485 Warszawa

    Zadzwoń do nas

    +48 886 634 666