Samsung

Samsung

Klimatyzator ścienny Samsung

Samsung

System klimatyzacji ściennej firmy Samsung o wyjątkowej trójkątnej konstrukcji został zaprojektowany od podstaw w celu zapewnienia doskonałego funkcjonowania.

Wyjątkowa trójkątna konstrukcja umożliwia zastosowanie większego wentylatora, szerszego otworu wlotowego oraz szerszej powierzchni rozprowadzania powietrza. Te opcje, w połączeniu z łopatkami w kształcie litery V, umożliwiają rozprowadzanie powietrza na większej przestrzeni.

Filtr Easy Filter Plus klimatyzatora ściennego gwarantuje świeżość powietrza, filtrując zanieczyszczenia powietrza i alergeny dzięki doskonałej siatce filtra oraz wyjątkowej powłoce antybakteryjnej i antywirusowej.

Zestaw WiFi firmy Samsung umożliwia kontrolowanie systemu klimatyzacji za pomocą aplikacji na telefon lub tablet. Używaj jej wszędzie, aby w dowolnym momencie włączyć lub wyłączyć system, kontrolować jego funkcje lub zaplanować jak ma działać.

WIND-FREE Samsung

SAMSUNG

Rozwiązanie Wind-Free™ firmy Samsung wykorzystuje 21 000 mikrootworów, aby delikatnie i równomiernie rozprowadzić powietrze w całym pomieszczeniu, zapewniając komfortowy poziom chłodzenia bez zimnych podmuchów.

System Wind-Free™ firmy Samsung posiada dwustopniowy tryb chłodzenia, który zmienia się automatycznie. Żądana temperatura jest osiągana niezwłocznie w szybkim trybie chłodzenia (Fast Cool Mode), a następnie utrzymywana w trybie chłodzenia Wind Free.

System Wind-Free™ jest wyposażony w tryb Good Sleep, który stworzy idealny klimat w Twojej sypialni. Dzięki temu możesz spać spokojnie wiedząc, iż nie poczujesz zimna w nocy ani nie obudzisz się rano z uczuciem chłodu.

Jednostka wewnętrzna

Samsung

Sprężarka Digital Inverter

Urządzenia serii CAC Samsung gwarantują zarówno chłodzenie przy temperaturze zewnętrznej do 50°C, jak i ogrzewanie przy -20°C*, co pozwala uzyskać komfort niezależnie od pogody czy też pory roku.

Sprężarka Digital Inverter osiągną szybko temperaturę zadaną i zapewnia modulację mocy w zależności od potrzeb użytkownika i pomieszczenia, tworząc komfortowe środowisko.

Sterowanie grupowe wieloma jednostkami Agregaty serii CAC umożliwiają podłączenie do 4-ech jednostek wewnętrznych w zestawie DPM. Nowy sterownik z kolorowym wyświetlaczem umożliwia kontrolę grupy jednostek w układzie DPM lub sterowanie do 16 jednostek wewnętrznych w standardowym układzie split.

DANE KONTAKTOWE

Jak możemy Tobie pomóc ?

DARMOWE KONSULTACJE

Otrzymaj bezpłatną wycenę

    Odwiedź naszą siedzibę

    Kleszczowa 18, 02-485 Warszawa

    Zadzwoń do nas

    +48 886 634 666