Serwis klimatyzacji Warszawa

Serwis klimatyzacji Warszawa

Serwis klimatyzacji

Serwis Klimatyzacji Warszawa i okolice

Regularny serwis klimatyzacji to pewność jej wydajnego i bezpiecznego działania. Ponadto podstawa do uznania gwarancji przez producenta. Zaleca się więc, by dokonywany był on dwa razy w roku. W ten sposób unikniesz zanieczyszczonego powietrza, rozwoju grzybów i poważnych awarii, które byłyby efektem utrzymujących się nieprawidłowości w funkcjonowaniu klimatyzacji.

Wykonujemy serwis klimatyzacji na terenie Warszawy oraz w okolicach, dojeżdżając do mieszkań, domów czy biur. Proponowane przez nas usługi serwisowe obejmują staranne czyszczenie całości układu z użyciem specjalistycznych preparatów, wymienianie filtrów, odgrzybianie i sprawdzanie stanu technicznego klimatyzacji wraz ze szczelnością układu. W razie konieczności uzupełniany jest czynnik chłodniczy, a przy zdiagnozowaniu usterek dokonywana naprawa.

Warto pamiętać, że przyjęta zasada dwóch przeglądów w roku odnosi się zarówno do korzystania z klimatyzacji sezonowo, jak i przez cały rok. W pierwszej sytuacji poleca się serwis przed rozpoczęciem sezonu i po jego zakończeniu, w drugiej – zachowanie przerwy między przeglądami nie dłuższej niż 6 miesięcy. Istotne jest również to, by w momencie budzącej niepokój pracy klimatyzatora (zwiększonej głośności, wycieku wody, wyświetlenia błędów) wezwać serwis klimatyzacji w celu znalezienia źródła problemu.

ZAPRASZAMY ZESPÓŁ 4 HOME!

Doświadczenie

o nas

Zajmujemy się klimatyzacją kompleksowo, oferując pomoc w wyborze klimatyzatora, jego montaż oraz późniejszy serwis klimatyzacji. Za naszym profesjonalizmem stoją lata zdobywanego doświadczenia, stale aktualizowana wiedza i uzyskane niezbędne certyfikaty. Jako autoryzowana firma najlepszych producentów na rynku dbamy, by nowoczesne urządzenia cieszyły wydajną, cichą i bezawaryjną pracą.

Od dawna działamy również w branży budowlanej i wykończeniowej. Współpracujemy z architektami i ekipami budowlanymi, tworząc atrakcyjne i dobrze dopasowane do potrzeb naszych klientów rozwiązania. To pozwala nam zachować najwyższą jakość prac związanych z montażem klimatyzacji.

Koszt serwisu klimatyzacji w Warszawie zależy od wielu czynników, dlatego zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z pomocą poniższego formularza w celu uzyskania dokładnej wyceny.

DANE KONTAKTOWE

Jak możemy Tobie pomóc ?

DARMOWE KONSULTACJE

Otrzymaj bezpłatną wycenę

    Odwiedź naszą siedzibę

    Kleszczowa 18, 02-485 Warszawa

    Zadzwoń do nas

    +48 886 634 666