Montaż klimatyzacji Warszawa

Montaż klimatyzacji Warszawa

Montaż klimatyzacji

Montaż klimatyzacji Warszawa i okolice

Działamy kompleksowo, oferując wysokiej klasy urządzenia, doradztwo techniczne i profesjonalny montaż klimatyzacji wraz z późniejszą opieką serwisową. Nasz zespół składa się z osób, które posiadają niezbędny certyfikat uprawniający do pracy z czynnikiem chłodniczym oraz odbyły szkolenie z montażu i obsługi klimatyzatorów najlepszych producentów. To wraz z doświadczeniem, specjalistycznymi narzędziami oraz materiałami daje pewność prawidłowej instalacji i zachowania gwarancji producenta.

Proponujemy montaż klimatyzacji na terenie oraz w okolicach Warszawy w domach, mieszkaniach, biurach czy  przestrzeniach magazynowych. Dobieramy klimatyzatory typu split i multisplit do powierzchni oraz oczekiwań, by na długo cieszyły one swoją wydajnością. Podczas montażu zwracamy uwagę nie tylko na funkcjonalność, ale i estetykę, by miejsce instalacji jednostki wewnętrznej i zewnętrznej było tak samo efektywne, jak i dobrze komponujące się z wyglądem pomieszczenia oraz budynku.

Ponadto nasz montaż klimatyzacji zawiera wszystkie niezbędne do instalacji czynności wykonane z  dbałością o szczegóły, w tym próbę szczelności układu, a następnie uruchomienie i sprawdzenie działania klimatyzatora. Instruujemy, jak prawidłowo korzystać z klimatyzacji i na co zwrócić uwagę.

Cena montażu klimatyzacji w Warszawie oraz okolicach zależy od wielu czynników, m.in. rodzaju montowanej klimatyzacji, ilości jednostek, wysokości ich montażu czy długości instalacji. W celu uzyskania bezpłatnej wyceny zapraszamy do wypełnienia poniższego formularza lub kontaktu telefonicznego.

Jeśli mają Państwo jakieś pytania zapraszamy do kontaktu z nami!
ZAPRASZAMY ZESPÓŁ 4 HOME

Doświadczenie

o nas

Wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej i wykończeniowej pozwala nam lepiej rozumieć potrzeby i oczekiwania klientów, oferując optymalne rozwiązania z zakresu doboru i montażu klimatyzacji. Łączymy wiedzę zdobywaną przy współpracy z architektami i budowlańcami z niezbędną znajomością usług montażowych. Dbamy o estetykę i staranność wykonanych przez nas prac.

Oferowane przez nas klimatyzatory pochodzą od sprawdzonych producentów, dzięki czemu zapewniają satysfakcjonującą pracę przez długie lata. To nowoczesne, wydajne i energooszczędne urządzenia, które dzięki profesjonalnemu montażowi wykazują się bezawaryjną pracą.

Jesteśmy z Tobą na wszystkich etapach zakupu klimatyzacji do swojego domu czy firmy. Dobieramy odpowiednie urządzenia, montujemy, edukujemy z użytkowania i wykonujemy regularne przeglądy. W razie konieczności zajmujemy się również naprawą klimatyzatorów.

DANE KONTAKTOWE

Jak możemy Tobie pomóc ?

DARMOWE KONSULTACJE

Otrzymaj bezpłatną wycenę

    Odwiedź naszą siedzibę

    Kleszczowa 18, 02-485 Warszawa

    Zadzwoń do nas

    88 66 34 666