O nas

O nas

4 Home

o nas

4 HOME oferuje montaż klimatyzacji do domu oraz biura, w naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia wiodących producentów , zapewniamy profesionalny montaż oraz doradztwo. Nasza ekipa w sposób profesionalny dobierze odpowiednią jednostkę do Państwa pomieszczenia, aby w 100% uzyskać maksymalny efekt wydajności.

U nas zakupią Państwo urządzenia zarówno do obsługi mieszkań i domków jednorodzinnych jak również do biur oraz oraz powierzchni magazynowych o dużych powierzchniach. Zapewniamy profesionalną obsługę, doradztwo techniczne oraz profesionalny montaż i serwis . Nasze klimatyzatory posiadają certyfikaty efektywności energetycznej, spełniają derektywę Unii Europejskiej.

Jeśli mają Państwo jakieś pytania zapraszam do kontaktu z nami!
ZAPRASZAMY ZESPÓŁ 4 HOME

Doświadczenie

o nas

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej i wykończeniowej. Specjalizujemy się w kompleksowych pracach wykończeniowych: projekt, wykonanie, zakupy produktów, urządzanie. Oferujemy gotowe pakiety wykończenia lub wykonujemy indywidualne koncepcje Klientów.

Realizujemy wykończenia mieszkań i domów ze stanu deweloperskiego na w pełni wykończone. Dla chętnych możemy również całkowicie urządzić i umeblować lokum.

Współpracujemy z architektami specjalizującymi się w aranżacji wnętrz oraz budowlańcami z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu nasze prace wykonane są solidnie i z zachowaniem wszelkich norm budowlano-wykończeniowych.

Zapraszamy serdecznie do współpracy z 4 HOME!

DANE KONTAKTOWE

Jak możemy Tobie pomóc ?

DARMOWE KONSULTACJE

Otrzymaj bezpłatną wycenę

    Odwiedź naszą siedzibę

    Kleszczowa 18, 02-485 Warszawa

    Zadzwoń do nas

    +48 886 634 666